Dienstag, 22. Mai 2012

Cok yönlüyüm coook.. Ödül aldim:)

Sevgili arkadasim Alanay bana bu ödülü göndereli baya oldu.. Tesekkür ediyorum.. Ama vaktsizlikten ancak cevaplayabiliyorum..


kural birrrr:
1-ödülünü 11 arkadaşına gönder!hımm
Yok kural tanimaz bir kisi olarak bu kurali cigniyorum..;)))zaten bakiyorum bu ödülü herkesler almis.. Göndermiyorum kardes.. Diskalifiye edilmeyi göze aldim...;)))
2.kural ödülleri verdiğin arkadaşlarını haberdar et. Bu durumda haber verilecek kimse yok.. Bakiniz yikilan kural birrrrrrrr

3.kural ise "kendiniz ile 7 gerçeği paylaşmak.

*parami biriktiririm.. Carcur etmeyi sevmem..arada kendimi ödüllendiririm.. Güzel, pahali, degerli seylerde alirim...Ama kit kanaat bir cocukluk gecirdigimden, zor günlere diye hala bir kenarciga birseyler saklarim..kirli ciki misali;))))) esim der.. "Vardir senin kenarda kösede.." ve evett.. Hep vardir kenarda kösede birseyler ..;))))

*arkadaslarima deger veririm.. Hatta kendimi kullandirtmaya varircasina deger veririm.. Ayni degeri pek nadir görürüm.. Safim galiba biraz..

*biraz paspalim.. Hic bakimli bir kadin olmadim/olamadim.... Makina mühendisligi okudugumdan mi ne.. Kazak kot, yada tsirt kot seklindedir günlük büro kiyafetlerim.. Arastirma Gelistirmede calistigim icin göze batmaz bu durumum hic.. ;)) satista calisiyor olsam, atarlardi herhalde.;)))

* bahce isini cok seviyorum

*ev isini zorunluluktan yaparim.. Ama cok tertip düzen de yoktur.. Arada saldim cayira mevlam kayira haller yasanir evde..masanin üstünde bir timsah eksik olur..eskiden börülce dogmadan önce haftada bir toplardim, düzenli dururdu hersey.. Börülce dogdugundan beri ve özellikle hareketlendiginden bei , koydugum seyler hic yerinde bulunmuyor.. Pes ettim..
Cocuklu ev ve düzenli ev birbirine karsit calisan iki degiskendir kanaatimce.. Konuyu matematiksel olarak da acikladim.. Dünyayi kurtadim..

*kizimin cok inatci oldugunu düsünüyorum.. Beni cok yoruyor bu durum..ama laf aramizda begeniyorum da bu huyunu.. Istediginin ne oldugunu, 4 yasina ragmen bilmesini.. Arkasinda inatla durmasini takdir ediyorum.. Büyüyünce de böyle güclü, tuttugunu koparir bir insan olmasini istiyorum..

*araba kullanma özürlüyüm aslinda.. Ama hergün arabayla ise gidip gelmeye mecburum.. Bana yabanci bir yola gideceksem heyecan yaparim..;))))

4.cü kural ödülü veren arkadaşına teşekkür et!
alanaycim.. Sevgili ablam..sesini bile duymadigim, yüzünü sadece blog fotograflarinda gördügüm ama cok kendime yakin buldugum canım arkadasim..ne iyi etmisimde bulmusum seni.. Ne iyi etmisiz de yazmisiz birbirimize..
teşekkür ederim. öpüyorum seni.
dostlugumuzun sartsiz, kuralsiz , zorlamasiz süren kökenleri üzerinde büyümesi, cicekler acmasi dileklerimle..
sevgiler..

Kommentare:

  1. Zaten biliyordum senin şeker bir kadın olduğunu, okuyunca gerçeklerini daha da emin oldum şepşeker olduğuna :) Sevgiler...

    AntwortenLöschen
  2. Sorma rengimcim.. Sert akide sekeri bence.. Catur cutur..;))) naneli falan.. Nefes acan, dili yakan cinsten;)))))

    AntwortenLöschen